×

Kalkulator ubezpieczenia na życie

Kalkulator indywidualnego ubezpieczenia na życie i zdrowie

Skorzystaj z naszego kalkulatora ubezpieczeń na  życie klikając Sprawdź aby dowiedzieć się ile kosztuje składka ubezpieczenia na życie. Wybierz odpowiednie warianty takie jakich potrzebujesz!

Kalkulator ubezpieczenia na życie - Porównywarka ubezpieczeń

Jak działa kalkulator ubezpieczeń na życie?

Kalkulator ubezpieczenia na życie po wypełnieniu podstawowych informacji udzielonych przez klienta ubezpieczalni oblicza wysokość składki ubezpieczenia na życie, pozwala klientowi na wybór zakresu ochrony oraz innych opcji. Jak wygląda proces obliczania składki i co muszę wybrać?

  • Wybierz kogo chcesz ubezpieczyć siebie, dziecko, a może całą rodzinę?
  • Wybierz zakres ochrony jaki potrzebujesz w danym momencie.
  • Jaki zawód wykonujesz – dzięki tej informacji będziemy mogli ocenić ryzyko zawodowe.
  • Kontakt z doradcą – jeżeli potrzebujesz pomocy wypełnij wniosek w kalkulatorze i poczekaj na kontakt doradcy. 

Kalkulator ubezpieczenia na życie to narzędzie, które pomaga oszacować kwotę ubezpieczenia potrzebną do zabezpieczenia siebie i swoich bliskich finansowo w przypadku nieprzewidywalnych sytuacji, takich jak śmierć lub niezdolność do pracy. Kalkulator ubezpieczenia na życie dostępny jest pod linkiem.

Działa na podstawie podanych informacji, takich jak imię i nazwisko, wiek, dochody, wydatki oraz zobowiązania finansowe, aby dostarczyć spersonalizowaną propozycję ubezpieczenia na życie, dostosowaną do indywidualnych potrzeb i sytuacji życiowej klienta.

Koszt ubezpieczenia na życie zależy od pakietu jaki wybierze klient. Podstawowa składka ubezpieczenia na życie wynosi 39 zł. W ofercie są także inne warianty.

Z ubezpieczenia na życie może skorzystać praktycznie każda osoba, która chciała by zakupić taką polisę.